1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да се пофалам дека ...

Дискусија во 'Канта' започната од VikiToO, 12 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. VikiToO

  VikiToO Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  52
  Како прво се извинувам ако има некоја иста тема ..
  А ако нема во оваа тема можете да се пофалите како сте го поминале денот,најлудата вечер и сето она ште ве направило среќни .. :) :)
   
 2. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
 3. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.