1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Два факултета истовремено

Дискусија во 'Канта' започната од LookingForASign, 20 август 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LookingForASign

  LookingForASign Активен член

  Се зачлени на:
  16 август 2016
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Слушнав дека ако студираш на два факултета истовремено, едниот не го плаќаш. Не знам колку е точно ова па ќе ве замолам некој што знае да ме извести што е можно побрзо.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.