1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Девица со прашања околу првиот секс

Дискусија во 'Секс' започната од MarilynMonroe, 26 октомври 2010.

 1. MarilynMonroe

  MarilynMonroe Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Женски нова сум на форумот ... знам оти сте поискусни од мене и сакам нешто да питам.. значи имам 16 год и имам дечко . до сега не сме имале секс ни тој ни јас ама последните 1 и пол - 2 месеца од врската се триеме ... :$ ... и пред некој ден мене почна таму долу да ме боли , не ме болеше многу ама ми беше чудно и веднаш престанавме .. кога си отидов дома , имаше крв ... не знам зошто :worried: .. немам стварно кој да прашам ве молам одговорете !!
   
  На missrouseland му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  Девица Со Прашања ! HELP !!!

  а на голо сте се триеле или?? преку облека? не сватив најдобро :D и ако е на голо, чим тее заболело тој да не пробал да пенетрира бо тебе?? зашто од триење само, не верувам дека може да те боли, зашто сигурно си била доволно навлажнета, а и не можеш да имаш крв од триење на килторисот :|
   
 3. Zamzara

  Zamzara Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  32
  Девица Со Прашања ! HELP !!!

  Само се триевте или имаше нешто повеќе од тоа..Фаќање,прстиња,ова она..Ако немало такви работи тогаш незнам што би можело да биде. Ако сте го правеле тоа на голо да не сте биле ептен занесени па малку нешто и се подлизнало..Незнам како да се изразам,ама биди подетална..Помогни ни за да ти помогнеме :*
   
 4. MarilynMonroe

  MarilynMonroe Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Девица Со Прашања ! HELP !!!

  бевме на гаќи и не проба да пенетира .. немаше ни прсти , може малце.. ама ептен малце.. и мене ми беше чудно зошто ме боли ... :worried:
   
 5. Zamzara

  Zamzara Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  32
  Девица Со Прашања ! HELP !!!

  Тогаш незнам зошто и од каде таа крв кога си стигнала дома :?: Доктор му е мајката!!
   
 6. MarilynMonroe

  MarilynMonroe Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Девица Со Прашања ! HELP !!!

  каков доктор ... сега ништо не ми .. не ме боли ... :\

  нејкам бе на доктор xD
   
 7. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  Девица Со Прашања ! HELP !!!

  не верувам дека те скинал, ако се сеќираш за тоа :)
   
 8. MarilynMonroe

  MarilynMonroe Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Девица Со Прашања ! HELP !!!

  абе помислив на тоа .. ама поарно да е тоа .. отколку некоја болест .. не дај боже .. може ли да е болест ? :worried:
   
 9. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  Девица Со Прашања ! HELP !!!

  болест... од што??? како мислиш болест? па не може да е болест, кога ти тогаш си прокрварела, не крвариш цело време за да се секираш.....
   
 10. MarilynMonroe

  MarilynMonroe Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Девица Со Прашања ! HELP !!!

  ауу фала богу .. ама пак .. шо е работата :worried: ...
   
 11. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  Девица Со Прашања ! HELP !!!

  епа не знам викаш не те фаќал, не било на голо триењето, стварно не знам од што можело да биде, ама дека те скинал не верувам, така лесно не се кине не се секирај :)
   
 12. MarilynMonroe

  MarilynMonroe Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Девица Со Прашања ! HELP !!!

  фала .. барем малеце се успокоив xD :D
   
 13. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Девица Со Прашања ! HELP !!!

  Дека си скината не си скината . Од што ти била крвта никој не може да знае а на доктор не идеш . :lol:
   
 14. MarilynMonroe

  MarilynMonroe Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Девица Со Прашања ! HELP !!!

  не одам на доктор :lol: .. ако се случи пак е тогаш ,сакала нејкела ќе морам да одам .. :|
   
 15. lackygirl

  lackygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  5.474
  Допаѓања:
  19.169
  Пол:
  Женски
  Е па ако имало и прсти (па и малку), и ако те болело и плус крв ти течело можно е и да си скината, кај секоја е различно на некои и не му течи крв првиот пат и потешко е за кинење (поеластичен химен) мене првиот пат ми течеше многу крв (цела влошка наполнив) само вечерта и др ништо немаше прекина крварењето а и не беше многу длабоко внатре, па сега ти сама процени. Секаде различно е :)
   
 16. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  881
  ehe....na 16 godini ja si pisuvav leksikon....kaj im otide detstvoto na mladive :fubar:

  devojcence, aj pred da se ''triete'' i da upotrebite racinja i polovi organi na golo-educiraj se malce. zenska fiziologija, maska, zastita, bolesti ova ona.....za tvoe dobro ;)
   
  На Istata od vcera, marty 0102, LoneWolfGuy и 7 други им се допаѓа ова.
 17. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.281
  Допаѓања:
  4.614
  Е добро де , не го напаѓај одма девојчето :)
  Сите верувам дека сме доволно едуцирани но ете може и вакво нешто да се случи
  па да не знаеме да го објасниме,затоа си побарала тука помош ;)
  MarilynMonroe кога ќе се случи ова "триење" следен пат ако има крв знај си дека
  имаш проблем и најпаметно би ти било да посетиш гинеколог.
   
 18. mar17

  mar17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  107
  Божеее,кај отиде МЛАДИНАВА!!! еее од вакви неинформирани деца ете што станува,Девојко немој да се навредиш ама сега ќе се триете утре ќе се сексате,па и неинформирана плус на што личи...Веќе ако планираш секс земи информирај се ,има корисни работи на форумов...сфати го ова како најдобронамерен совет !!! :!:
   
  На MagnumXXXL му/ѝ се допаѓа ова.
 19. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  881
  ne be, ne ja napagam, samo sum malku posurova za da otvori oci. se raboti za nejzinoto telo i nejzinoto zdravje ;)
   
 20. bozica83

  bozica83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  mislam deka e najodbro da ides na ginikolog ocigledno e oti treba da napravis ginikoloski pregled