1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Девојката од село (Hanım Köylu) [Сител ТВ]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од @ceci11, 20 декември 2021.

 1. @ceci11

  @ceci11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2020
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  1.654
  Пол:
  Женски
  Нова турска комична серија. Во доба на серии, оваа е право освежување. Вечерва почна. Има 13 епизоди. Кај нас ќе ја даваат само сабота и недела. Топло ја препорачувам.
  [​IMG]
   
 2. dade123

  dade123 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  1.182
  Пол:
  Женски
  јас почнав на нет да ја гледам, две епизоди. каква е интересна е ?
   
 3. @ceci11

  @ceci11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2020
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  1.654
  Пол:
  Женски
  Според првата епизода што ја гледав вчера, интересна ќе биде.
   
 4. нина122

  нина122 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  4.172
  Допаѓања:
  10.873
  Пол:
  Женски
  Мене не ми се допадна првата епизода, ќе видиме за понатака.
   
 5. nextredstyle

  nextredstyle Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  15.341
  Допаѓања:
  119.591
  Пол:
  Женски
  Првава епизода ми беше мех,ама ќе продолжам да ја гледам серијава.
   
  На @ceci11 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Oneo

  Oneo Популарен член

  Се зачлени на:
  13 декември 2014
  Пораки:
  2.746
  Допаѓања:
  17.557
  Пол:
  Женски
  Ја има некаде со превод ?
   
 7. dade123

  dade123 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  1.182
  Пол:
  Женски
  Na YouTube mislam deka bese gradski momak. Izgledav nesto ama taka ne e nisto posebno.
   
  На Oneo му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Oneo

  Oneo Популарен член

  Се зачлени на:
  13 декември 2014
  Пораки:
  2.746
  Допаѓања:
  17.557
  Пол:
  Женски
  Фала, да тоа е името.
  Исто изгледав 2-3 епизоди ама не ми се допадна.