1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Девојки (Girls)

Дискусија во 'Канта' започната од Cinny, 30 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cinny

  Cinny Активен член

  Се зачлени на:
  30 март 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Комедија за искуствата на млади девојки во нивните рани 20-ти. Многу интересна серија, ви ја препорачувам да ја погледнете мислам дека нема да зажалите. :) [​IMG]
   
 2. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.553
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.