1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дективација на Фејсбук

Дискусија во 'Канта' започната од Jecichka, 16 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Jecichka

  Jecichka Активен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2012
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  21
  Ме интересира вашето мислење зошто би го деактивирале вашиот профил или спротивно зошто не би го деактивирале. И колку време би издржале без истиот. Се надевам дека нема иста ваква тема, ако не нека биде преместена. Благодарам на споделеното мислење. :)
   
 2. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.016
  Пол:
  Женски
  Јас и да го избришам Фејсбук нема да ми фали, а тоа деактивирање ми е глупаво бидејќи го сметам за непотребна работа. Или имаш Фејсбук, или немаш. Не ми треба да го деактивирам ако сакам да одморам од него, треба само да решам да не седам, не паѓам во искушение. :D
   
 3. Jecichka

  Jecichka Активен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2012
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  21
  Добро да но како и да е пак ќе се ставиш и ќе бидеш присутна, како и да е фб не се брише единственото решение е деактивација.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.