1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Деловна етика

Дискусија во 'Образование' започната од femi-n.a, 20 октомври 2012.

 1. femi-n.a

  femi-n.a Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  2
  Vaka vrtev tuka po forumot i ne najdov bas nekoi informacii za delovna etika od Leonid Nakov,pa ako nekoj imal iskustvo so delovna etika da mi kaze so kako so oceniki dali e tezok prof. na sto da obrneme vnimanie :)
   
 2. Katerinceee

  Katerinceee Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Пол:
  Женски
  Delovna Etika

  Јас оваа година учам етика.Многу е убав и интересен предмет.Учиме за културно однесување,што треба и што не треба да правиме кога ќе пораснеме.Навистина предметот е прекрасен и е многу убаво да го изучуваш...
   
 3. Em4e711

  Em4e711 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  599
  Допаѓања:
  349
  Delovna Etika

  Ако ти е предметов од Економски факултет-Скопје, имаш посебна тема за факултетот, таму прашај си
   
 4. Charlottee

  Charlottee Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Delovna Etika

  незнам за вас ама мене многу тешко ми оди учењево по деловна :(