1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Деми Ловато (Demi Lovato)

Дискусија во 'Канта' започната од JLoFan, 16 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JLoFan

  JLoFan Активен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2016
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Колку што видов нема ваква тема, ако има слободно бришете ја :D
  Деми Ловато е американска пејачка и актерка. Прв пат Деми ја видов во филмот "Camp Rock", не сум голем фан на Деми, но има доста добри песни и филмови. :D
  Кои се вашите коментари за Деми Ловато?:)[​IMG]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.954
  Допаѓања:
  54.950
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.