1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Денес сакам да имам секс со...?

Дискусија во 'Секс' започната од KuklickaSk, 30 август 2010.

 1. KuklickaSk

  KuklickaSk Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  5.877
  Допаѓања:
  22.997
  Па девојки ајде да видиме кој ни ги буди најдлабоките фантазии.. Дечко, актер, пеач, спортист, комшија, колега..?
   
  На Диктаторр, Zafir и mackica-1 им се допаѓа ова.
 2. Iva-Sliva

  Iva-Sliva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  45
  Денес сакам да имам секс со дечко ми.... и секој ден сакам да имам секс со дечко ми :D и само со дечко ми :$
   
  На Диктаторр, Cecko85, efkabebka и 18 други им се допаѓа ова.
 3. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  Ако пишуваме актери, пејачи, спортисти.. ќе излезе нешто слично на темата Кога би сексале од естрадата, нели мислите? :)
  А да одговорам на прашањево, јас во никој случај не би сакала секој ден да имам секс со друг дечко :puke: Сакам засекогаш само со дечко ми и никој друг.. само со него до крајот на животот. :inlove:
   
  На Crvche, Dreamer 777, Cvet1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  и јас , и јаааас :angel:
   
  На Crvche, Spiceyourlife, Dreamer 777 и 3 други им се допаѓа ова.
 5. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Денес веќе имав секс со... се разбира дечко ми! :$
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Со Џорџ Клуни, читам дека не бил баш искусен , па се смилував на него и решив нешто да го поднаучам :$
   
  На Mamba_1988, Spiceyourlife, goran20 и 6 други им се допаѓа ова.
 7. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
  Ми ту. 8)
   
  На Iva-Sliva му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Уфф како би го сега дечко ми .. Не знаев дека уште денес ќе добијам , мислев дури после петти ама си се осигурав и завчера имав :) Сега нема да чекам многу до следниот ;) Не само денес , секој ден би :$
   
  На Cecko85, aleks blond, tigarche1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. KuklickaSk

  KuklickaSk Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  5.877
  Допаѓања:
  22.997
  СО Трендооооооооо. ми беше денес на работа.. мммммммм :$ што му мислам :inlove:

  пс. немора естрада. Било кој тип. Онака некој дечко што сме го виделе на улица, некој нов што сме го запознале и сл .. :) Пуштете ја фантазијата девојки.. :)
   
  На Boy_Sk, David15n и lugaveska им се допаѓа ова.
 10. Iva-Sliva

  Iva-Sliva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  45

  сепак си останувам на дечко ми ;) како ќе му влезам утре со клизачи хахахаа :$ :$ :$
   
  На UniqueRose и Cvet1 им се допаѓа ова.
 11. Ivona7

  Ivona7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  10
  Дејвид Бекам!!!...зарем има посекси од него????
   
  На cresa-jagoda, Roli, ku4ence и 4 други им се допаѓа ова.
 12. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  124
  со дечко мииии, и секој ден само со дечко ми незаситна сум од него :lol:
   
  На tigarche1, sweety-22 и gami им се допаѓа ова.
 13. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.646
  Пол:
  Женски
 14. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  580
  Со милото моеееееееее ;( ;( сакам паааааааааааааааа :D
   
  На gami му/ѝ се допаѓа ова.
 15. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.343
  So Jonathan Rhys Meyers...24/7...do krajot na zivotot !!!! Lele da mi e ovdeeee....
   
  На Boy_Sk му/ѝ се допаѓа ова.
 16. MrsH

  MrsH Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  133
  :clap: :clap: :mm:
   
  На najbolja му/ѝ се допаѓа ова.
 17. LaChiquita

  LaChiquita Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2010
  Пораки:
  585
  Допаѓања:
  461
  па... може една партија со Антонио Бандерас на пример.... :lol:
  дечко ми секој ден е тука...а Бандерас е веќе фантазија...ахахх.... :wasntme:
   
 18. beautiful87

  beautiful87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  322
  Допаѓања:
  116

  Хахахаха Трендо ми е близок роднина и морав да искоментирам пошо слатко се изнасмеав :D :D :D
  Да се вратам на темава денес би сакала да имам секс со душата моја не сме се виделе неколку дена :(
   
 19. gjavolceto

  gjavolceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  15
  Со Vin Diesel!!!!!!!!!!!!!!! Ахх...радо би! :D :D :D
   
  На maryska и najbolja им се допаѓа ова.
 20. Gunshine

  Gunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  666
  ...еден школски.
  Уф, какви раце има, како убаво гушка.

  Исто и со еден тип на фб, колку е паметен...
  уф.
   
  На Selman, Osamena devojka, najbolja и 1 друга личност им се допаѓа ова.