1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Депилација со шеќерна паста

Дискусија во 'Канта' започната од Smileee, 12 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Smileee

  Smileee Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  12
  дали знае некој како е да се депилираш со шеќена паста , дали боли , и дали брзо растат влакната , и дали некој знае во кој салон прават таква депилација ..!??
   
 2. jarec6

  jarec6 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  2.718
  Допаѓања:
  17.542
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.