Депилација

Дискусија во 'Канта' започната од fanny.girl, 29 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fanny.girl

  fanny.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Девоки видете вакаа.
  Имам мали влакненца на лицето но не се познаваат многу..да почнам да ги дипилирам или пак ?
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.174
  Пол:
  Женски
  Темата е дупла lice/go-depilirate-li-vaseto-lice-t727/ и секогаш пред да отворите тема, разгледајте го форумот дали има слична/иста тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.