1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дерматолог

Дискусија во 'Канта' започната од Boom, 26 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Boom

  Boom Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2011
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  10
  Здраво до сите.

  Темава ја отварам со цел ако може некоја да ми препорача добар дерматолог тука во Скопје?!

  Имам потреба од таков преглед, а бидејќи не познавам ниту еден се одлучив да прашам тука, се надевам дека некоја ќе ми пише.

  Се извинувам ако има ваква тема.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.364
  Допаѓања:
  63.380
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.