1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Детска соба

Дискусија во 'Канта' започната од Aurelia-Aurita, 11 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Aurelia-Aurita

  Aurelia-Aurita Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2010
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  40
  Па вака, пребарував но не најдов ваква тема. Јас како 15 годишно девојче ја обожавам мојата соба! Таа ми е се :). Најголем дел од времето кога сум дома поминувам во неа. Повеќето од работите кои се во неа се хенд мејд (можеби и затоа толку многу ми е важна, саати сум утепувала декорирајќи ја :lol: ). Инаку ѕидовите ми се зелено со жолто. И чувам кактуси! Најразлични, многу ги имам. Кога цветаат како во градина да сум :) :inlove: . Па нека пишат и некои од повозрасните какви биле нивните соби (доколку ги имале), и какви се собите на нивните деца :)
   
 2. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.