1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Партнерот и форумот

Дискусија во 'Врски' започната од brunete, 28 јуни 2011.

  1. Chocoholic

    Chocoholic Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 април 2011
    Пораки:
    747
    Допаѓања:
    987
    Само тој знае дека сум на форумов, но никогаш не ме прашал ни што пишувам ни ништо друго. Не го интересираат баш вакви женски работи, но да знае што се пишува за него верувам ќе се заинтересира :lol:
     
  2. duffi

    duffi Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 април 2011
    Пораки:
    12.509
    Допаѓања:
    144.213
    Знае за форумот, но не ми го знае никот... а ме нема ни прашано. Веројатно не го интересираат женски муабети. :lol:
     
  3. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    немам момче, па нема на кого да му казувам дали сум член на форумот фемина, и кој ми е никот
    но затоа пак пред неколку месеци еден од бившите преку лп ми пишал дали сакам да се друзиме, и премногу очигледно дека беше тој-го познав по никот само како погодил дека срцекршачка сум јас :^)
     
  4. ana-banana

    ana-banana Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2011
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    751
    Пол:
    Женски
    Па незнае дека сум член на фемина, а се разбира дека не ми го знае никот тука на фемина :tmi: :tmi: Ама понекогаш уз муабети му имам спомнато за нешто што имам прочитано на фемина, така да знае дека кога ми е досадно понекогаш си читам и толку доволно е :D
     
  5. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.315
    Пол:
    Женски
    Кога сака може да дознае, ќе види во историја што сум посетувала, кој профил е отворен, било кој да е не само мојот дечко, немојте да мислите дека ако ако сака нема да дознае. Мојов не сака да ми влегува во интима ама може веднаш да ме препознае, знае како дишам а не па за муабет, ме има препознавано по други форуми по тоа како и што пишувам. Мислам дека не знае дека сум на форумов ама знам дека кога тогаш ако не тој јас самата ќе се издадам кога сум кај него или како што сум брза на јазик ќе спомнам нешто од тука. Ако си со скриен ник не значи дека си недофатлив :lol: Тој не е љубопитен како мене, порано јас бев таа која го следеше по форуми а тој ме откриваше :rofl: се интересирав што како пишувал, ама долго време веќе не го следам, тој има посебна област на интересирање и оди на такви форуми а мене ме мрзи да му читам постови.
     
  6. Jojoba

    Jojoba Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 април 2011
    Пораки:
    868
    Допаѓања:
    718
    Не знае, нема ни да дознае, затоа што нема причина за тоа. За мене овие работи се интима, а интима е нешто лично.
     
  7. thinkerbell

    thinkerbell Популарен член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2010
    Пораки:
    1.834
    Допаѓања:
    11.102
    Пол:
    Женски
    Само он знае дека сум на форумов. Незнам дали ми го знае никот. Мислам дека да. Ама тврдам дека не проверува ништо. Не го ни интересира. И мене не ме интересираат тие неговите математички работи.
    Само некогаш кога правиме муабет по тел. а јас не го регистрирам знае да ми каже: Пак ли бе на фемина си?
    А искрено и да отвори нема многу што да види. Таа сум си, повеќето работи што ги кажувам овде ги знае и он :wasntme:
     
  8. wolf4e

    wolf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    2.285
    Допаѓања:
    1.894
    Mојов знае ама не го интересира многу-многу,еднаш ја имав оставено страницава и тој ми вели што е ова вуфче? и јас па мојот ник,и тој барем нешто поубо да си ставела,ми пишуваш 4 тука :rofl:
    Aма и да застане да чита,не знае да чита кирилица па никому ништо :talk:
    Cе секавам дека сликав слики за козметичкото катче и не можеше да се изначуди дека ставаме слики од козметика :!: :rofl:
     
  9. Rock-a-Fella

    Rock-a-Fella Популарен член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    1.392
    Допаѓања:
    1.384
    Сингл сум, ама ако во иднина не ќе бидам, сигурно ќе примети лајкови или коменти од македонци, и ќе праша-кои се сите овие, од кај ги запозна?! (да кажам од средно, па не се сите од Ск :P )
    После ќе кажам-паа, од форумот...
    - Кој форум, како се вика? :^)
    - Еее, сеа, кој форум... :wasntme:
    That is MY little secret... ]:) :angel:
     
  10. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Знае, како не знае, морав да му кажам од каде ми е парфемот на подарок. :D
    Ако не кажев, ќе си мислеше дека е од таен обожавател и не сакам да ми се коси така либето. :D

    Овај, знае и која сум.
    Понекогаш јас му читам некои работи, ко смешни мислења, или нешто од темата секс, ама чисто по мое инсистирање.
    Нека е отворена страницата и до утре сабајле, а јас да не сум во близина, пази Боже ако стане да прочита нешто.
    А па и да прочита, не е ништо особено различно од тоа што си го знае за мене.
    :)
     
    На BoaVista, Offspring и zhap4e им се допаѓа ова.
  11. mina

    mina Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    1.260
    Допаѓања:
    637
    Ми се има случено во муабет да се исуштам некогаш па да споменам нешто за форумот, ( пр. седев до касно на Фемина, или тоа прочитав на Фемина и сл) па според тоа тој знае дека го посетувам форумот, дека го читам но не и дека сум активна и дека и јас пишувам... тоа си го премолчувам а тој пак не ме ни прашува :P !
    Свесна сум дека лесно можам да бидам откриена не само по коментрите туку и по никот па и по аватарот :$ , но засега дечко ми не пројавува некој интерес за тоа дали пишувам или не на некој форум!
     
  12. black-angel

    black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    2.635
    Допаѓања:
    4.456
    Пол:
    Женски
    Знае дека сум зацленета само незнае кое ми е корисничкото име,доволно му е толку
     
  13. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.370
    Допаѓања:
    5.314
    Искрено и јас му немам кажано, пред се не затоа што кријам туку едноставно понекогаш сакам да си се издишам без да направам проблем. Ќе си кажеш се што ти лежи, ќе си се изнаплачам тука и не замарам никој, понекогаш ќе пишеш нешто лошо или добро за свекрвата или за тоа што ме изнервирал или израдувал. Не сакам да чита иако мислам дека и не би се замарал имаа тој побитни работи од висење на п.ц. Па и затоа кога сум кај него и не сум се ставила и може би и не сум му кажала затоа што п.ц. не пуштаме а ако уклучам нема шанса да не се стаам. Пред се времето кога сме заедно го користиме за нас, одмарање, шетање, дружби ... А ако дознае ок де не правам ништо не дозволено :rofl: :rofl:
     
  14. LivingGlam

    LivingGlam Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 септември 2010
    Пораки:
    6.099
    Допаѓања:
    56.329
    Пол:
    Женски
    Мојот знае зашто сум спомнала неколку пати некои интересни ситуации, ама ич не се интересира што, како, зошто.
    Не се секирајте, не ве чита :D
    Поздрав срце :hai:
    :rofl:
     
    На AnaKlarc, Theodora, rossonerka и 4 други им се допаѓа ова.
  15. Zaljubena111

    Zaljubena111 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    2.085
    Допаѓања:
    1.647
    Маж ми знае за форумов и кога ме праша како форум е тоа- му реков женски форум. Не знам дали ми чита пошто мене ми е секогаш уклучена фемина, ама и да чита нема да прочита нешто што не го знае ;)
     
  16. ana-banana

    ana-banana Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2011
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    751
    Пол:
    Женски
    Не се согласувам со тоа пошо историјата може и да се избрише и има многу начини како да се сокриеш. И да да не бидам оф топик коментирав пред некое време дека незнае дека сум член, ама не дека не сакам да чита туку едноставно не го интересираат тие работи.
     
  17. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Бившиот знаеше дека имам профил тука, но е му кажав под кое име и му имав кажано дека не сакам да пребарува... А сегашниот знае, кога сум кај него се вклучувам на фемина секогаш, ако не го мрзи нека пребарува што сум пишувала... Ионака ништо не кријам па сеедно ми е дали ќе ме чита...
     
  18. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.315
    Пол:
    Женски
    Нормално дека може да се дознае, не реков дека не, само што не можам јас или било кој секој ден да се кријам да бришам историја, а не ја исклучувам историјата затоа што некогаш ми е потребно да пронајдам нешто што сум отварала. Туку мене тоа не ме плаши ништо не кријам особено не пред дечко ми. И не ми беше намерата да кажам дека кријам, туку постојат начини да се дознае, не може некој цел живот да се крие и да брише истории, кога највеќе не се надеваш ќе бидеш откриена и не мора да ти каже дека те открил, може сака да те шпионира. :rofl:
     
  19. cindy

    cindy Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    307
    Допаѓања:
    166
    дечко ми знае за профилот мој знае и лозинка па кога сака нека влезе :lol: некогаш кога сум кај него седам на фемина а тој чита и коментира :lol: и вика „жени... како ви е интересно“ :lol: ни љубомори :lol: :lol: :lol:
     
  20. Margaux

    Margaux Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 мај 2011
    Пораки:
    113
    Допаѓања:
    34
    За форумов дозна од мене и од тоа што сум му кажувала ама не сум спомнала дека и јас сум зачленета. Можда ако чита/прочита ќе ме познае, али шо има везе, нема ништо ново да открие :lol: