1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Партнерот и форумот

Дискусија во 'Врски' започната од brunete, 28 јуни 2011.

  1. kankus

    kankus Популарен член

    Се зачлени на:
    31 декември 2010
    Пораки:
    1.472
    Допаѓања:
    870
    хахахаххахах и мојот знае (пошто нон стоп сум тука )иако не ми ја разбира поентата од сето тоа.......иначе не се плашам дека ке ми ги проверува коментарите пошто се си знае :lol: :lol:
     
  2. esperanca

    esperanca Популарен член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2010
    Пораки:
    1.321
    Допаѓања:
    3.166
    И мојот знае, затоа што сум по цел ден на форумот ама не отвара и не го интересира што пишувам :D
     
  3. something

    something Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јуни 2011
    Пораки:
    458
    Допаѓања:
    1.374
    Не занаее :D моја тајна.Никој не знае дека сум зачленета :)
     
  4. K-a-t-e-n-c-e

    K-a-t-e-n-c-e Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 декември 2010
    Пораки:
    93
    Допаѓања:
    32
    Знае, јас се претставувам тука онаква каква што сум така да не глеам причина за да кријам..
    Не коментирам онолку колку што читам али битно редовна сум :sun:
    Само не обраќа нешо големо внимание, најнормално му е .. :)
     
  5. happygirl

    happygirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    4.241
    Допаѓања:
    21.647
    Пол:
    Женски
    Знае.. му кажав уште кога се зачленив. Ништо страшно за да кријам од него. Не ми ги чита постовите, не ми фо знае пасс, ама знае дека сум активна на форумов. Многу работи кои сум ги прочитала овде, после ги дискутирам со него, така да супер е.
     
  6. mime87

    mime87 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    3.956
    Допаѓања:
    6.949
    Пол:
    Женски
    знае му кажав дека сум зачленета и толку
    но дечкоми добро се потрудил да ме сети која сум бидејќи сум потполно иста и го дозна профилот мој пак си се изначита многу бев тажна и нервозна но потоа кога размислив сватив дека нема врска и си продолжив да си пишувам на форумот :geek:
     
  7. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    580
    Колку знае не знам, знае дека сум на форумов, ама мислам дека не знае под кој ник..а и да знае баш ми е гајле, знам дека никогаш нема да земе и да чита. А и нема што страшно да прочита. И така ме знае доволно за да знае што би можело да пишувам. Но, тоа не значи дека мора да ми знае лозинка и слично, ако му е толку мерак нека си се регистрира.
     
  8. AlicaInWonderland

    AlicaInWonderland Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    3.622
    Допаѓања:
    9.761
    Мислам дека незнае, не дека е тајна, туку не сме паднале на таков муабет па да му кажам нешто, или спомнам. Кај мене горе во букмаркс е фемина и еднаш на мојот комп седеше и ме зафркаваше нешто демек дај да влезам да ѕиркам малку женски мабети и му викам влези бе....и он абе иди бегај, гајле ми е мене за женски муабети, доста ми се твоите :D и толку. Не верувам дека знае ник или пак дома дремел и ме барал која сум и изигравал инспектор.
    Ако му речев неможе, тогаш можеби би проверувал, нели она што е недозволено е најинтерсно :D
     
  9. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Се сложувам со Алиса :) Дечко ми порано викаше ај да прочитам нешто да видам што пишуваш и викам де бе па не ме знаеш , мораш да читаш ? И намерно ќе ми висеше над глава а после викаше како ок ти ветувам нема веќе и јас ај бе да читаме сакаш , седни ајде .. Или сакаш и лозинка да ти дадам ? Ама јас мртва озбилна :lol: И вика а бе не џабе фемина се вика и толку :D
     
  10. Zlatusko

    Zlatusko Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 април 2010
    Пораки:
    531
    Допаѓања:
    738
    Ме знае од неодамна. Нешто уз муабет спомнав дека пишувам на фемина и ми запна, кажи ми та кажи ми која си. Нормално не кажав. Сам ме откри, како немам појма. Се изјасни дека ме познал по стилот и темите во кои најчесто пишувам, ама па од друга страна баш ме интересира како толку брзо ме најде во толку членови. Не ми беше баш по ќеф што ме дозна која сум, ама не влијаеше тоа врз мене воопшто. Не се пазам што пишувам, нема нешто што не го знае или па кријам. Плус од тогаш наваму наводно не читал повеќе еднаш било си ја задоволил љубопитноста :P - ко је луд нек верује. Еве оти не чита ќе му кажам - златце не читааааааааааај!!! И те сакам :*
     
  11. fatbeautiful

    fatbeautiful Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2011
    Пораки:
    161
    Допаѓања:
    58
    Исто и кај мене,инаку пред неколку денови мислев да отворам ваква тема :$
     
  12. N.A.T.A.S.A

    N.A.T.A.S.A Нов член

    Се зачлени на:
    21 октомври 2010
    Пораки:
    650
    Допаѓања:
    486
    Пошто сега сум кај негоо па некогаш кога седам на ком тој доаѓа и еднаш ме праша што е тоа што пишувам ама му реков еве некои женски работи :) И ништо повеќе не е прашал
     
  13. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Не гледам причина зошто би знаел дечкото што пишувам по форуми.
    Колку пати само го имам јавно испцуено, па совети барање па ова па она брука сум... ако сакам да ме тресне од земја некој ден ќе му кажам :lol:
    Нема право да ми се меша што сакам ќе правам, не му должам објаснувања.
    Не ни знаеше за фемина и такви работи, никогаш му немав спомнато. Ако спомнам гарант ќе се заинтригира, среќа што модни критики е скриена па ќе му треба многу работа за да изиграва детектив и да ме најде :D
    Незнаеше и се надевам дека нема никогаш да дознае :wasntme:
     
  14. JuLleE

    JuLleE Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2010
    Пораки:
    16.985
    Допаѓања:
    233.281
    Знае, живееме заедно, а во лето кога одам кај него се логирам од неговиот компјутер. И никот ми го знае, и стално ми вика да го сменам. Пасвордот, пак стално ми го заборава. Иако и пред него се логирам на фемина и на фб , а понекогаш му треба нешто од мојот профил па му кажувам пасворд и сам се логира. Никогаш не ми чита муабети, ниту пораки од другарки, а камо ли да земе и да ми пребарува мислења. Чат- пат се смееме заедно на некои смешни мислења и бараме заедно рецепти :) . Јас ништо не кријам од него, и не ми е битно дали ќе ми знае пасворд или не. Моите приватни работи ги почитува, па затоа нема потреба да кријам. Мојата приватност си е безбедна, тој има доверба во мене, па никогаш не ме проверува.
     
    На Herrera и Dzverche им се допаѓа ова.
  15. S-i-m-o-n-a

    S-i-m-o-n-a Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2011
    Пораки:
    142
    Допаѓања:
    135
    Секако дека знае... Се интересира за шо се разговара , како , штоо... Само му кажувам е на фемина го прочитав ова и ова .. Ххаахахха :D :D
     
  16. LoVeR

    LoVeR Популарен член

    Се зачлени на:
    22 јули 2010
    Пораки:
    886
    Допаѓања:
    1.046
    Мојот дечко не знае а нема ни да му кажам затоа што ако знае одма ќе почни да разгледва низ форумов и послем ќе ми кажва некој правила..."види овде вака пиши и кажува дека е во ред"...и еден куп глупости....затоа подобро е да не му кажувам :D :D :D
     
  17. slatkichKa123

    slatkichKa123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 март 2011
    Пораки:
    598
    Допаѓања:
    341
    Па релативно нова сум на форумот, ама сеуште не знае дека сум на Фемина. Нема ни зошто да знае.. Што се пишувам.. Подобро да не знае :)
     
  18. caroline.costa

    caroline.costa Популарен член

    Се зачлени на:
    29 октомври 2010
    Пораки:
    1.268
    Допаѓања:
    2.587
    Па на почетокот не знаеше ништо. Но понекогаш кога сме правеле мообет и нешто сум спомнувала и така дозна, ама не ми го знаеше никот. После чепкал и случајно ме пронајде и ми бараше пасворд ама јас не му го дадов. На почетокот ме прашуваше зошто го пишувам тоа, но јас му реков тоа си е моја работа колку и што ќе пишувам таму. Зошто воопшто отвараш? И така после не ми беше гајле дали ќе читал или не.
     
  19. liliput22

    liliput22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    247
    Допаѓања:
    380
    Пол:
    Женски
    иако сум релативно нова на форумов и немам којзнае што пишувано сепак знае дека сум член и дека имам почнато со пишување ама незнае под кое име сум хаха ама ко што гледам не го ни интересира нешто посебно па којзнае може ке заборави целосно дека сум станала активна :D
     
  20. lovely-girl

    lovely-girl Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2010
    Пораки:
    617
    Допаѓања:
    653
    Пол:
    Женски
    Дечкоми воопшто и незнае дека сум логирана на форумов, знае дека редовно го читам сајтов, но не и дека сум логирана така да .... зи пишувам што ми лежи на душата... Ове имаш милион пријатели кои делаат мислење со тебе и ти помагаат во се, па не мора тој се да знае :) ....
    Го сакам сајтов ... :)