1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Диви плажи во Охрид

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Nullity, 10 август 2020.

 1. Nullity

  Nullity Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Дечки, дали има и некој знае дива изолирана плажа/место во Охрид?
   
  На Ahoy му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Laufinam

  Laufinam Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2020
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  имаше пред 20+ години една после метропол и пред гранит, ама слушнав дека сега и таму имало навалици.