1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дистрекшн (Distreksn)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Elennaa, 24 јуни 2011.

 1. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.158
  Допаѓања:
  14.166
  Пол:
  Женски
  Ја гледате оваа емисија?
  Мене ми е пре интересна, ја даваат секој вторник на пинк 15.
  Некогаш од смеење знам и да заплачам, прејако нешто. :rofl:
  [​IMG]
  http://www.youtube.com/watch?v=hm1LFCbPu-E
  Ова е најавата.
  http://www.youtube.com/watch?v=m9u_NWSy ... re=related
  А оваа „епизода“ ја даваа пред некоја недела, гледајте го крајот, кога ќе останат двајца. Македонецот останува до крај, и во уста става некои јајца, и збори, сум се пресмеала на ова. :D
   
 2. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Јас ја гледам секогаш. Интересна ми е.
  А инаку македонецот во уста става бели џигери алијас тестиси! :)
   
  На Elennaa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.158
  Допаѓања:
  14.166
  Пол:
  Женски
  Денес после Карадај, повторно ќе се емитува. До душа репризите, ама не е битно, битно е да се насмееме. Јас едвај чекам. :rofl:
   
 4. Marossa

  Marossa Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  2.398
  Допаѓања:
  6.870
  Пол:
  Женски
  Леле се дупнав од смеење,ги дотепаа сите :D :D
  Интересно ова :lol:
   
  На Elennaa му/ѝ се допаѓа ова.