1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дневен Хороскоп

Дискусија во 'Канта' започната од rici.aaaaa, 5 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.403
  На vitomir му/ѝ се допаѓа ова.
 2. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.628
  Пред вас е ден во кој се раѓа желба за успех. Темелни сте и трпеливи, па затоа сите работи се одвиваат на задоволителен начин. Сакате да се повлечете и сметате дека изолацијата е одлично решение за се. Потрудете се да го обработите она што се очекува од вас :)
   
  На rici.aaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Antoninaaa

  Antoninaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  4.538
  Нервозни сте и напнати, иако немате причина за тоа. Повеќе реагирате со срцето отколку со главата, па може да донесете непромислени одлуки. Избегнувајте расправии со околината, бидејќи може да повредите некого!
   
  На rici.aaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.