Добар ден

Дискусија во 'Канта' започната од smiley-32, 21 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Штом веќе има тема за Добро утро и Добра ноќ нека има и за Добар ден :D
  Иако за мене е утро ,ке и посакам добар ден на сите форумџики :rofl:


  Ако има ваква или слична тема-клуч
   
 2. MacenceEna

  MacenceEna Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  1.593
  Допаѓања:
  21.837
  Пол:
  Женски
  Добар ден на сите Феминки
  Имајте пријатен и убав ден :* :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.