Добредојде

Дискусија во 'Канта' започната од smiley-32, 10 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Епа феминки овде и посакуваме добредојде на новите членки :)
  Оваа тема не е во таа сушина како темата Да се запознаеме па затоа мислам дека не е дупла или слична.Ако има -клуч!

  Паа ајде :D Јас ке и посакам добредојде на Лолита :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.277
  Допаѓања:
  49.927
  Пол:
  Женски
  Добредојде се посакува во да се запознаеме, нема потреба од две одделни теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.