1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Добрината победува

Дискусија во 'Канта' започната од Лебедово езеро, 13 ноември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Лебедово езеро

  Лебедово езеро Нов член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2017
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво, утре ќе правиме писмена работа со 2 теми првата е ,,Желбата и љубовта крилја за големи дела" а втората е ,,Добрината победува" дали може некој да ми каже или пушти текст за овие теми ве молам!?!?!?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.