1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Добри адвокати за кривични дела

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Queen_d_s, 1 јули 2015.

 1. Queen_d_s

  Queen_d_s Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво

  би ви била благодарна доколку познавате некој добар адвокат за кривични дела - силувања да ми препорачате или доколку имате искуство со такви дела да споделите..