1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доењето во јавност

Дискусија во 'Канта' започната од LoVeR, 4 август 2016.

?

Го подржувате ли доењето во јавност?

 1. Да

  66,7%
 2. Не

  33,3%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LoVeR

  LoVeR Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
  Мили дами, денес цел ден читам низ интернетов за подршка за доење во јавност?
  Што мислите вие, дали би доеле во јавноста?
  Дали го подржувате ова?
  Очекувам ваши мислења и ставови .
   
 2. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.125
  Допаѓања:
  312.231
  Пол:
  Женски
  ima vakva tema
   
 3. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.143
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.