1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Документи

Дискусија во 'Канта' започната од mackice, 17 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mackice

  mackice Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  12
  Ве молам некој ако знае што дукументи треба за во америка нека ми каже ,треба да патувам а незз ништо што како треба ..........
  се јавив во амбасада ми рекоја на нет има сега барам ама ништо не можам да сватам ....вака поубаво некој ако бил да ми каже
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.