1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Долги вицови со глупав крај

Дискусија во 'Насмевка' започната од theghost, 4 јуни 2014.

 1. theghost

  theghost Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2012
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  Насловот кажува се, доколку знаете некој таков И ИМАТЕ ВРЕМЕ ДА ГО НАПИШЕТЕ ( :rofl: ) ова е вистинското место за тоа.