Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Домашни летни коктели

Дискусија во 'Канта' започната од Iza.bella777, 18 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Iza.bella777

  Iza.bella777 Активен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2013
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  12
  Ве молам, некој рецепт за коктел. Може и вез алкохол. :*
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.