1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Досада

Дискусија во 'Канта' започната од strumfeta01, 27 септември 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. strumfeta01

  strumfeta01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2016
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Како ја поминувате вие досадата ? Што правите за да ви помине , да не ви биде досадно ?
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Reina.Gitana

  Reina.Gitana Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2020
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  9.696
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.