Досадно ми е, нека ми пише некој

Дискусија во 'Канта' започната од HBO, 3 април 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. HBO

  HBO Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2017
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Незнам дали е дозволено да креирам ваква тема, но доколку е (а се надевам дека е), можеби ќе успее да спаси некого од досадата :) Па, ако на некого му е досадно и сака да си направи шежерен муабет со мене, нека ми пише ПП :) Cheers
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.