1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

До кога имате излез и дали ве казнуваат за задоцнување?

Дискусија во 'Канта' започната од Kristina.R, 3 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  Имам еден проблем.Не ми даваат да излагам повеќе од 10 навечер :@ ако каснам не ме казнуваат ама ме караат што да направам за да ме пуштат малце покасно :?:
   
 2. cheetah.girl

  cheetah.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  1.415
 3. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  клуч на оваа тема :hai: извинете
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.