Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Драг Џон (Dear John) [2010]

Дискусија во 'Филмови' започната од BestFriends.99, 14 јуни 2014.

 1. BestFriends.99

  BestFriends.99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2014
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  440
  Пол:
  Женски
  Епа вака, јас сум многу зависна од гледање фимови и имам гледано премногу тинејџерски филмови ,овај филм го имам онака видено , но некако не ме има привлечено, вчера се убедив да го гледам и мислам дека не погрешив. Филмот е нешто прекрасно се раскажува за двајца млади кои се заљубуваат за брзо време и се разделуваат за брзо време бидејќи Савана треба да оди на училиште,а Џон треба да оди во војска.Погледнете го филмот и нема да зажалите.Јас би препорачала голема порција на пуканки и шамивчиња ако сте емотивна као мене :) Поздрав :$ :* :inlove:

  Еве трилер од филмот :

  https://www.youtube.com/watch?v=r0fq5dd0C60
   

  Прикачени фајлови:

  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pink.punk

  pink.punk Активен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2014
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  3
  Dear John (Драг Џон )

  па филмот е стварно супер, но дали ги имаш прочитано правилата на фемина... мислам ова доаѓа повее како реклама и ако сите феминки почневме за препорака фиомови теми нои за посебен филм,... мислам темава е корпа бидејки има ,знаете теми за препорака филмови, и немора за секој филм посебно тема!!
   
 3. disaster

  disaster Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2013
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  4
  Искрено првен ја прочитав книгата па го гледав филмот...

  Во филмот има поразлични делови од книгата. Но зборот ми беше дека не ми се допаѓа крајот ни во книгата ни во филмот..
   
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.941
  Допаѓања:
  61.508
  Пол:
  Женски
  Филмот ми беше лош, но книгата сакам да ја купам и да ја прочитам, сигурна сум дека е многу подобра.