1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Драг Џон (Dear John) [2010]

Дискусија во 'Филмови' започната од BestFriends.99, 14 јуни 2014.

  1. BestFriends.99

    BestFriends.99 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2014
    Пораки:
    195
    Допаѓања:
    441
    Пол:
    Женски
    Епа вака, јас сум многу зависна од гледање фимови и имам гледано премногу тинејџерски филмови ,овај филм го имам онака видено , но некако не ме има привлечено, вчера се убедив да го гледам и мислам дека не погрешив. Филмот е нешто прекрасно се раскажува за двајца млади кои се заљубуваат за брзо време и се разделуваат за брзо време бидејќи Савана треба да оди на училиште,а Џон треба да оди во војска.Погледнете го филмот и нема да зажалите.Јас би препорачала голема порција на пуканки и шамивчиња ако сте емотивна као мене :) Поздрав :$ :* :inlove:

    Еве трилер од филмот :

    https://www.youtube.com/watch?v=r0fq5dd0C60
     

    Прикачени фајлови:

    На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
  2. pink.punk

    pink.punk Активен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2014
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    3
    Dear John (Драг Џон )

    па филмот е стварно супер, но дали ги имаш прочитано правилата на фемина... мислам ова доаѓа повее како реклама и ако сите феминки почневме за препорака фиомови теми нои за посебен филм,... мислам темава е корпа бидејки има ,знаете теми за препорака филмови, и немора за секој филм посебно тема!!
     
  3. disaster

    disaster Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 септември 2013
    Пораки:
    43
    Допаѓања:
    4
    Искрено првен ја прочитав книгата па го гледав филмот...

    Во филмот има поразлични делови од книгата. Но зборот ми беше дека не ми се допаѓа крајот ни во книгата ни во филмот..
     
  4. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.121
    Допаѓања:
    76.431
    Пол:
    Женски
    Филмот ми беше лош, но книгата сакам да ја купам и да ја прочитам, сигурна сум дека е многу подобра.