1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Државна Матура

Дискусија во 'Канта' започната од vampire25, 30 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vampire25

  vampire25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Феминки најпрво да Ве позз !! :hai:
  Има ли некој било какво сознание за тоа што утре ќе се падне на државната матура македонски ... ? :sweat:
   
 2. sara555

  sara555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2012
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  1
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.