1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дупчиња на кичмата-Venus holes

Дискусија во 'Тело' започната од Maca_<3, 14 јули 2016.

 1. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  466
  Пол:
  Женски
  Здраво. Најпрвин ако има ваква тема слободно избришете ја оваа... Прочитав дека се викаат Venus Holes
  Знае ли некој кое е нивното значење и зошто само некои ги имаат ? Дали вие ги имате и дали ви се допаѓаат ? Јас имам ама на дечкоми повеќе му се допаѓаат изгледа.. хаха :inlove: ]:)[​IMG] [​IMG]
   
  На Emma300 и КикиМаус им се допаѓа ова.
 2. Adele86

  Adele86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2017
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  58
  Пол:
  Женски
  Da, i jas gi Imam.Nivnoto znacenje ne go znam,ama uste poubavo sto nema sekoj,.Vaka e pointeresno.
   
 3. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.223
  Допаѓања:
  5.743
  Дa имaм и јaс.
  Читaв некaде биле зa луѓе кoи се пoсебни, и секси. И дa тoчнo не секoј ги имaл.
   
  На LoveRain и Maca_<3 им се допаѓа ова.
 4. LoveRain

  LoveRain Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2017
  Пораки:
  322
  Допаѓања:
  1.290
  Пол:
  Женски
  И јас ги имам и ги обожавам :lol:
   
 5. JasminaB29

  JasminaB29 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2017
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  510
  Пол:
  Женски
  Ги обожавам, мм уште повеќе, вели мн секси изгледало. :rofl:
   
  На Darko009, Emma300 и LoveRain им се допаѓа ова.
 6. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.337
  Допаѓања:
  10.768
  Пол:
  Женски
  Порано се нервирав зошто ги имам.
  Сега не.
  Изгледа само посебни личности ги имаат :)
   
 7. hotlips

  hotlips Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2018
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  I jas gi imam i se custvuvam mnogu ubavo
   
 8. Amellie13

  Amellie13 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  3.500
  Допаѓања:
  51.277
  Пол:
  Женски
  Немам јас, отсекогаш си мислев е затоа што имам вишок килограми? Брат ми ги има. А баш интересно изгледаат. :)
   
 9. Mini90

  Mini90 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2014
  Пораки:
  570
  Допаѓања:
  2.198
  Пол:
  Женски
  Маж ми има, и стварно убаво изгледаат. Јас немам за жал. :D
   
 10. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  sakam dupcinja:$
   
 11. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.772
  Пол:
  Машки
 12. EraBon

  EraBon Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  595
  imam i jas :D
   
  На PogbaPol му/ѝ се допаѓа ова.
 13. stevemila

  stevemila Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 март 2011
  Пораки:
  5.633
  Допаѓања:
  41.530
  Пол:
  Женски
 14. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.708
  Допаѓања:
  13.987
  Пол:
  Женски
  Баш ќе проверам дали имам. Нит сум помислила нит сум забелажала на овој детањ
   
 15. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.686
  Допаѓања:
  283.140
  Имам, ама едвај се заприметуваат.
  Закопани ми се во 5см сало.
   
  На mula, Irreplaceablee, Nigredo Odor и 2 други им се допаѓа ова.
 16. LittleChili

  LittleChili Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  507
  Допаѓања:
  2.213
  Имам и јас. Ко помала повеќе беа истакнати и се заприметуваа, се чудев што се. Сега не ми се познаваат толку, си ги ставам палците кога ми се рацете на половина:lol:
   
 17. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.742
  Допаѓања:
  78.086
  Пол:
  Женски
  И јас ги имам :inlove:
  над таттоо :)
   
 18. lostandhopeless

  lostandhopeless Активен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2019
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  94
  Пол:
  Женски
  Дечко ми си ги има и дефинитивно ми се најсекси нешто кај него,ма да целиот ми е тип топ со мало мешенце,оушн ајс,насмевка карактер...совршенство
   
 19. *Ane*

  *Ane* Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2017
  Пораки:
  761
  Допаѓања:
  2.197
  Пол:
  Женски
  I jas gi imam mm... I od sekad sum si gi sakala :)