1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дух (Ghost) [1990]

Дискусија во 'Филмови' започната од Chocoholic, 8 декември 2011.

 1. Chocoholic

  Chocoholic Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  747
  Допаѓања:
  986
  [​IMG]

  Еден од моите омилени филмови и можеби најубавиот романтичен филм. Прекрасна приказна, прекрасна музика, одлични актери.

  Го имам гледано неколку пати и секогаш сценава ме остава без здив...
  http://www.youtube.com/watch?v=895PZQJK5TM

  Сте го гледале ли и како ви се допадна? Плачевте како мене? :$ :lol:
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.551
  Пол:
  Женски
  Дух (Ghost)[1990]

  Уффф да еден од најубавите романтични филмови. Сум го гледала може едно 15 пати и секогаш плачам :D
   
 3. capslock

  capslock Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Дух (Ghost)[1990]

  НАЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈ ДОБАР ФИЛМ ! МНОГУ РОМАНТИЧЕН И ЈАС ИСТО ТАКА СЕЕЕКОГАШ СИ ПЛАЧАМ НА ОВОЈ ФИЛМ :$
   
 4. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  54.991
  Пол:
  Женски
  Дух (Ghost)[1990]

  Мене Деми ми е многу симпатична и ги сакам сите нејзини филмови.
  Овој го имам гледано многу одамна, ама пак би го гледала. Многу убава приказна, надополнета со уште поубава музика.
   
 5. sara333

  sara333 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  27
  Дух (Ghost)[1990]

  Мене многу ми се допаѓа особено поради тоа што мојот омилен глумец ја има главната улога :l: .Од одамна го немам гледано но знам дека се утепав плачејки. :)
   
 6. Cacuvche

  Cacuvche Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  ....љубов е насловот на филмот само љубов :inlove: Најчувствителен,плачев и би плачела повторно.
   
 7. Nefertitii

  Nefertitii Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  239
  Класика филм ,2,3 пати во неделата сигурно го даваат на Едо и кога и да го начекам одново и одново го гледам .И мене Деми истотака ми е многу симпатична глумица и за романтика со Патрик Свејзи одлично се надополнија .
   
 8. Аргентина *

  Аргентина * Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  3.449
  Допаѓања:
  6.776
  Пол:
  Женски
  Одличен е Дух, еден од најпознатите филмови на 90-те. Би сакала да го гледам повторно некогаш.