1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Душек

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Dashing:), 13 јули 2021.

 1. Dashing:)

  Dashing:) Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2017
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  2.086
  Пол:
  Женски
  Ако има ваква тема или не е соодветна за овде слободно избришете ја.

  Можеби требаше одамна да ја отворам ваква тема но не ми текна. Дали имате некое искуство со душеци и од каде ги купувате? Ме интересира и пумпа за душек каде има. Сакам да се спремам за на одмор. 8)
  Фала ви однапред за одговорите.