1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Д-р Билјана Давчева

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од antstjnvsk, 26 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. antstjnvsk

  antstjnvsk Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво,

  Би сакала да прашам дали некој има контакт тел. од д-р Билјана Давчева.
   
 2. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.765
  Зошто темава не оди во корпа??? :^)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.