Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ЕУ и младите

Дискусија во 'Образование' започната од buce123, 8 мај 2016.

 1. buce123

  buce123 Нов член

  Се зачлени на:
  1 мај 2016
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Може некој да ми напише есеј за оваа тема "ЕУ и младите".