Егзит 2015

Дискусија во 'Канта' започната од lizzz, 23 мај 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lizzz

  lizzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2015
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Дечки како што знаете секоја година има волонтирање, дали некој се пријавил за годинава, или волонтирал минатите години па да сподели искуство ? Јас се пријавив па сега си чекам меил :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.