1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Еднооки!

Дискусија во 'Насмевка' започната од Offspring, 24 мај 2011.

 1. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.990
  Абе, зошто не ги даваат на ниедна програма? :( Сега треба да се баш актуелни со предизбориево, баш ќе имаше смеи :lol:
  Како и да е, гледам нема тема за нив, па решив да отворам :) Да ги постираме омилените и најсмешните видеа и да ги коментираме секако :)

  Еве од мене за почеток. Јани ми е врв во Еднооки :lol: Само крека и мрчи, се нешто не му е по ќеф. За крај...

  Е да бееееееееееее!!! Све ја! :rofl: :rofl:


  http://www.youtube.com/watch?v=VTWV8azC ... re=related
   
  На Stam и crazylady им се допаѓа ова.
 2. ElleS

  ElleS Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  210
 3. SanjaKirchner

  SanjaKirchner Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  512
  Допаѓања:
  760
 4. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  578
  Навистина ми фалат. Сите беа исти како и реалните личности, и секоја ситуација опишана на комичен но многу реален начин.
   
  На Saraa му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.990
  Леле ова со пародијата на А1 колку ми е јако, Бране кога ги пика во топ еден по еден и ги исфрла во зградата на А1. Кога го гледав легнав на земја од смеа :D :D :D Колку ладнокрвно, еден по еден, пали и фрла :D :D А и така беше, сите се појавија, Бране го нема :D :D :D
   
 6. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.990
 7. Noemi

  Noemi Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  1.691
  Допаѓања:
  6.882
 8. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.472
  Допаѓања:
  870
 9. TS-310

  TS-310 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  37
 10. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.990
  Новитееееееееееееееееее :rock:

  http://sitel.com.mk/online-tv/ednooki

  Мислев дека ако се на Сител нема да биде тоа тоа, ама добри се :D :D Да не речам, одлични :D
   
 11. antilla

  antilla Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  381
  What, Еднооки на Сител оди сега?
  Беља, како може јас да не знам? :^)
  Колку епизоди имаат дадено досега, ќе ми каже некој? :?:
   
 12. COollLady

  COollLady Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.336
  Оваа сабота беа само...

  Еднооки 19:30 часот
  :D
   
  На antilla му/ѝ се допаѓа ова.
 13. antilla

  antilla Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  381
  Две поминале досега со новогодишното издание

  http://www.youtube.com/watch?v=CVhM8NSs ... detailpage

  Готово, не се веќе она што беа...
  Или тоа, или мојата смисла за хумор отрпнала. :^)
   
 14. COollLady

  COollLady Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.336
  Не отрпнала твојата смисла за хумор...Не се тоа што беа :|
   
 15. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.791
  Допаѓања:
  3.260
  Пол:
  Женски
 16. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.917
  Пол:
  Женски
  Ццц не се нормални овие :D :D
   
 17. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.095
  Допаѓања:
  28.084
  Пол:
  Женски
  Не ми се интересни многу :|

  Инаку на темава овде и е место, не треба да е во Филм и ТВ? :?:
   
 18. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.057
  Допаѓања:
  163.301
  Пол:
  Женски
  Порано редовно ги гледав ама сега престанав, не знам зошто... :|
   
 19. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  3.364
  Допаѓања:
  7.605
  Пол:
  Женски
  синоќа ги гледав,ептен се забавни и вистински прикажувано е се ,посебно ми беше смешно кога премиерот беше во посета на новороденчето,и попот му пееше :стани вмровец :rofl:
   
 20. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.007
  Пол:
  Женски
  Порано ги гледав...ама сега некако незнам зошто. Не ми се интересни.