Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Еквилибриум во Скопје

Дискусија во 'Психологија' започната од Loco992, 19 декември 2015.

 1. Loco992

  Loco992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  Луѓе, слушам убави работи за Еквилибриум ординацијата што се наоѓа во близина на Градски Парк. Се прашувам, доколку имате посетено или слушано од ваши блиски, какви се вашите лични искуства?
   
  На blueberry93 му/ѝ се допаѓа ова.