1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Екстермно оценување

Дискусија во 'Канта' започната од In..Love, 12 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. In..Love

  In..Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  4
  Значи на школото ќе има сега во декенври кај 17 до 24 пробно екстремно оценување а во мај ќе биде главното , па сакав да се информирам дали некој знае какво би можело да биде и се тоа ? мислам ако некој досега има екстремно оценување.. или ако знае нешто како ќе биде одбрани се само неколку градови во македонија за екстремното оценување .. ?
   
 2. lavce1359

  lavce1359 Активен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  16
  Како прво да те поправам дека не се пишува Екстермно или Екстремно туку Екстерно, а мислам дека главното во мај ќе го има во сите градови во мк, односно во секое училиште, а за пробното сега во декември не сум запознаена. :)
   
 3. kolache.99

  kolache.99 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  666
  Допаѓања:
  808
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.