Електронска цигара

Дискусија во 'Канта' започната од Lotus-14, 7 септември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lotus-14

  Lotus-14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2014
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  659
  Пол:
  Женски
  Гледав, гледав и невидов ваква тема, се надевам ја сместив на точно место.
  Ме интересира дали некој од пушачите на форумов користи електронска цигара. Колку е задоволен или и покрај тоа што ја има пак купува кутии цигари. Слушам најразлични мислења дека била штетна и незнам таму што, но реално помалце мава по џеб од тоа да купувам секој ден по две кутии ко што си правам. НАЈВАЖНО ОД СЕ, дали насвистина ја задоволува потребата од никотин што ја има организмот. Фала :)
   
 2. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.500
  Пол:
  Женски
  ^
  Абе каква електронска, какви бакрачи!
  си купиш па си запалиш па да те види Господ, ко‘ човек!
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.822
  Допаѓања:
  53.808
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.