1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Елените (Бугарија)

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од pretty-girl6, 10 септември 2013.

 1. pretty-girl6

  pretty-girl6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  Прекрасно место ви го препорачувам на сите вас......но, за жал многу е скапо и можат да си го дозволат лица само со малку подлабок џеб. Јас оваа година за прв пат бев таму и преубаво е. Бев сместена во хотелот http://royalcastle-bg.net/ .Луксузен, со преубав поглед кон морето... искрено толку беше голем апартаментот што имаше се што ќе посакаш....има и спа, ресторант и многу други работи.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]