Есма Реџепова,Влатко Лозаноски- на Евровизија 2013

Дискусија во 'Канта' започната од MissMary, 2 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MissMary

  MissMary Активен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  19
  Па пред некој ден дознавме дека Есма Реџепова и Влатко Лозаноски ќе ја претставуваат Македонија на Евровизија. Па што мислите ќе ја претстават Македонија на добар начин а пред се ке ја испеат убаво песната? :)
   
 2. Evdoxia

  Evdoxia Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2012
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.