Жена која гледа со карти

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од Amanda02, 6 април 2013.

 1. Amanda02

  Amanda02 Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Здраво,
  Не знам дали ова е соодветното место за ова прашање но пак немам друг избор. Сум слушнала за една стара жена што гледа на карти и седи во некој дом за стари во скопје. Дали знае некој во кој дом е, адреса, име или бројче? Ми треба потхитно, ако некој знае ве молам исконтактирајте ме.

  Ви благодарам.
   
 2. Sv. Nikolka

  Sv. Nikolka Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2016
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  400
  Пол:
  Женски
  Zdravo. Imam slusnato za taa zena koja gleda na karti, ne sum bila bidejki ne uspeav da obezbedam kontakt od nea. Znam samo deka vo Topansko li e toa, Cair li e vo toj penzionerski dom bila kaj Trgovacko skoloto, i deka ne zimala pari, kolku i ostavis i deka pogoduvala. Mislam deka se vika Borka. Ako doznaam poveke info, ke ti pisam. Pozdrav.
   
 3. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.631
  Допаѓања:
  5.347
  А некоја друга жена/маж во Ск?

  (Не)задоволни? Цена,контакт,искуств???