Жешка точка

Дискусија во 'Секс' започната од Lilit, 22 јануари 2010.

 1. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.310
  Допаѓања:
  120.233
  Девојчици убави кои се вашите слаби,да не речам жешки точки?!
  Кое место на телото најмногу сакате да ви го допира партнерот и би создава благопријатни чувства,од убаво ежење како пријатно,свежо пролетно ветре да ви ја погалило кожата,се до чувство дека би го соблекле во моментот и би го -искористиле- на -паметен- начин вие него?! :D
  Какви допири најмногу ве возбудуваат?! :twisted:
   
  На Lolo5, Arthur и Lady-Sweet им се допаѓа ова.
 2. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  172
  Бакнежите во врат ме спобудалуваат.....
   
  На Lolo5, Arthur, Hazelnut 1981 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  710
  Допаѓања:
  257
  Пол:
  Женски
  isto i mene, a isto taka najmnogu sakam koga me baknuvat po uvoto :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.310
  Допаѓања:
  120.233
  Свакуде!
   
  На Lolo5 и MayaD им се допаѓа ова.
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.781
  Бакнежи во вратот и нежни допири по внатрешната страна на дланките, како и по најдолниот дел на стомакот.
  А горам со страстна масажа, дури и по малку груба :evil:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mitevska

  Mitevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2010
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  9
  Дефинитивно.Вратот ми е слаБа точка. && и малку подоле од вратот.!!:)
   
  На Lolo5 и KrisBt им се допаѓа ова.
 7. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  114
  Вратот и увцето дефинитивно! Уууу како ме ежи...
   
  На Lolo5 и Arthur им се допаѓа ова.
 8. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  866
  mene linijata pod gradi :) mmmmmmmmm
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. maja.ivona

  maja.ivona Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  9
  jas se topam koga ke me baknuva za preponite pa nadole poleka poleka nakaj kolenata,a i gradite koga ke mi gi baknuva ne na bradavicata nego okolu nea.wouuu
   
  На makedon81 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 10. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.496
  бакнежи на вратот, над градите.. вертикалната линија на стомакот...... ме излудува :P
   
  На makedon81, Lolo5 и MayaD им се допаѓа ова.
 11. butterfly89

  butterfly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  85
  vratot i grbot uzivam..................:)))
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. justME

  justME Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  14
  Запали ме ...

  Aјде девојки тука е моментот да кажете што ве пали?
  Mожат да не палат различни работи во различни ситуации..па тука следат прашањата :P :
  Што може да ве запали кај некој кој прв пат го гледате, со што би ви ги пробудил сексуалните фантазии во тој момент :?:
  Што ве пали за време на предиграта :?:
  Што ве пали за време на секс :?:
  Kои се зборовите кои можат да ве запалат :?:
  Kои ситуации ве палат( секс на забрането место, секс со забранета личност, секс со личност од ист пол, секс во тројка и тн.) :?:
  :twisted: :twisted: :twisted:

  Играта може да почне.................... :mrgreen:
   
  На Spiceyourlife и Lolo5 им се допаѓа ова.
 13. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.470
  Вратот, ушите и мошне чудно кај стомакот, односно...не знам како да појаснам. Преминот од стомакот до грбот. :D Од страна, вертикално гледано половината.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.624
  дааа и мене таму ми е многу убаво :devil:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. slobodka

  slobodka Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.110
  Допаѓања:
  2.687
  Пол:
  Женски
  Стомакот, половината и грбот.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.670
  Meне најубаво ми е на градите кога ме бакнува...незнам дали сум единствена што не може да трпи бакнежи на стомак,врат и увце,ме скокоткаат и неможам да издржам :lol:
   
  На makedon81 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 17. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  817
  Грбот, особено ако е бавно бакнување и со галење гратис. :inlove:
   
  На Lolo5 и annggeella им се допаѓа ова.
 18. Lady-Sweet

  Lady-Sweet Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  85
  Обожавам кога со јазичето си игра по моето вратче :lol: :rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.525
  Порано многу повеќе вратот и увцата, сега дефинитивно жешка точка ми се градите.
  :$
  Збудалувам кога ми ги бакнува...
   
  На makedon81 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 20. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.563
  Кога сум хорни целото тело ми е огромна ерогена зона, секој милиметар ми е чувствителен на најмалиот допир со прст, јазик или усни...И ако некој дел ми бара внимание си кажувам јасно и гласно или со предизвикувачки шепот на увце или дискретно, но директно си земам и си го насочувам она што треба таму каде што треба...Немам жешка точка, јас сум жешко множество од точки и сакам вешто цртање по линиите на телото, сакам синусоидни воздишки и повеќекратни или мултиоргазми...
   
  На Spiceyourlife, Lolo5, Arthur и 4 други им се допаѓа ова.