1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Жешка точка

Дискусија во 'Секс' започната од Lilit, 22 јануари 2010.

 1. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.799
  Допаѓања:
  140.356
  Девојчици убави кои се вашите слаби,да не речам жешки точки?!
  Кое место на телото најмногу сакате да ви го допира партнерот и би создава благопријатни чувства,од убаво ежење како пријатно,свежо пролетно ветре да ви ја погалило кожата,се до чувство дека би го соблекле во моментот и би го -искористиле- на -паметен- начин вие него?! :D
  Какви допири најмногу ве возбудуваат?! :twisted:
   
  На Lolo5, Arthur и Lady-Sweet им се допаѓа ова.
 2. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  189
  Бакнежите во врат ме спобудалуваат.....
   
  На Lolo5, Arthur, Hazelnut 1981 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  266
  Пол:
  Женски
  isto i mene, a isto taka najmnogu sakam koga me baknuvat po uvoto :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.799
  Допаѓања:
  140.356
  Свакуде!
   
  На Lolo5 и MayaD им се допаѓа ова.
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.805
  Бакнежи во вратот и нежни допири по внатрешната страна на дланките, како и по најдолниот дел на стомакот.
  А горам со страстна масажа, дури и по малку груба :evil:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mitevska

  Mitevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2010
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  11
  Дефинитивно.Вратот ми е слаБа точка. && и малку подоле од вратот.!!:)
   
  На Lolo5 и KrisBt им се допаѓа ова.
 7. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  119
  Вратот и увцето дефинитивно! Уууу како ме ежи...
   
  На Lolo5 и Arthur им се допаѓа ова.
 8. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  677
  Допаѓања:
  874
  mene linijata pod gradi :) mmmmmmmmm
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. maja.ivona

  maja.ivona Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  14
  jas se topam koga ke me baknuva za preponite pa nadole poleka poleka nakaj kolenata,a i gradite koga ke mi gi baknuva ne na bradavicata nego okolu nea.wouuu
   
  На makedon81 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 10. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.513
  бакнежи на вратот, над градите.. вертикалната линија на стомакот...... ме излудува :P
   
  На makedon81, Lolo5 и MayaD им се допаѓа ова.
 11. butterfly89

  butterfly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  96
  vratot i grbot uzivam..................:)))
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. justME

  justME Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  17
  Запали ме ...

  Aјде девојки тука е моментот да кажете што ве пали?
  Mожат да не палат различни работи во различни ситуации..па тука следат прашањата :P :
  Што може да ве запали кај некој кој прв пат го гледате, со што би ви ги пробудил сексуалните фантазии во тој момент :?:
  Што ве пали за време на предиграта :?:
  Што ве пали за време на секс :?:
  Kои се зборовите кои можат да ве запалат :?:
  Kои ситуации ве палат( секс на забрането место, секс со забранета личност, секс со личност од ист пол, секс во тројка и тн.) :?:
  :twisted: :twisted: :twisted:

  Играта може да почне.................... :mrgreen:
   
  На Spiceyourlife и Lolo5 им се допаѓа ова.
 13. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.479
  Вратот, ушите и мошне чудно кај стомакот, односно...не знам како да појаснам. Преминот од стомакот до грбот. :D Од страна, вертикално гледано половината.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.637
  дааа и мене таму ми е многу убаво :devil:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. slobodka

  slobodka Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.110
  Допаѓања:
  2.696
  Пол:
  Женски
  Стомакот, половината и грбот.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.685
  Meне најубаво ми е на градите кога ме бакнува...незнам дали сум единствена што не може да трпи бакнежи на стомак,врат и увце,ме скокоткаат и неможам да издржам :lol:
   
  На makedon81 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 17. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  820
  Грбот, особено ако е бавно бакнување и со галење гратис. :inlove:
   
  На Lolo5 и annggeella им се допаѓа ова.
 18. Lady-Sweet

  Lady-Sweet Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  90
  Обожавам кога со јазичето си игра по моето вратче :lol: :rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.578
  Порано многу повеќе вратот и увцата, сега дефинитивно жешка точка ми се градите.
  :$
  Збудалувам кога ми ги бакнува...
   
  На makedon81 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 20. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.573
  Кога сум хорни целото тело ми е огромна ерогена зона, секој милиметар ми е чувствителен на најмалиот допир со прст, јазик или усни...И ако некој дел ми бара внимание си кажувам јасно и гласно или со предизвикувачки шепот на увце или дискретно, но директно си земам и си го насочувам она што треба таму каде што треба...Немам жешка точка, јас сум жешко множество од точки и сакам вешто цртање по линиите на телото, сакам синусоидни воздишки и повеќекратни или мултиоргазми...
   
  На Spiceyourlife, Lolo5, Arthur и 4 други им се допаѓа ова.