1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Жешко-тешко

Дискусија во 'Канта' започната од ljubica.em, 2 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ljubica.em

  ljubica.em Нов член

  Се зачлени на:
  2 август 2017
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Kako se razladuvate :D
   
  На "Zoki" му/ѝ се допаѓа ова.
 2. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.030
  Допаѓања:
  9.117
  Пол:
  Машки
  Јас во фрижидер се бутам у натре имам ладно пиво :rofl:
  :rofl::rofl:
   
  На elimkd, buba4e89, Someonespecial и 3 други им се допаѓа ова.
 3. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.145
  Пол:
  Женски
  Мене ми е супер, камо цела година да беше вака.
   
  На ljubica.em му/ѝ се допаѓа ова.
 4. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.115
  Допаѓања:
  2.912
  Пол:
  Женски
  klima
  ventilator
  ladna voda i dr pijaloci
  tusiranje
  sedenje po senka
  lesna obleka
   
  На ljubica.em му/ѝ се допаѓа ова.
 5. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.115
  Допаѓања:
  2.912
  Пол:
  Женски
  ???
   
 6. Anacid

  Anacid Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  2.426
  Пол:
  Женски
  со некоа книшка мавтам лево десно -_-
   
  На ljubica.em му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.