Житни снегулки, мусли, корнфлекс

Дискусија во 'Канта' започната од anaj1d, 12 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anaj1d

  anaj1d Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  6
  Од витанова, виталиа... моментално сум на диета и јадам од нив и од благите и од солените, добри ли се за диета? :)
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.538
  Допаѓања:
  30.333
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.