ЗАЗ

Дискусија во 'Канта' започната од Pubu-bubu, 30 ноември 2012.

 1. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  Грлс шо мислите за овие дечки,искрено мене ми се стварно супер....на репит ми се нејзините песни цел месец! :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.020
  Допаѓања:
  48.107
  Пол:
  Женски