1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Забава 80/90ти

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од 96kiko96, 1 март 2020.

 1. 96kiko96

  96kiko96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2018
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  491
  Пол:
  Машки
  Малце глупо ама одамна сум полуден за вакво нешто, кој би можел да ме подржи ?
  Да направиме некој собир на нас младите во стил на 80тите + ?
  Стара добра музика амбиент и облека ?
  Можеби малце невозможно ама ако се собереме доста и се согласиме би можело да биде реалност !!!