Забранета љубов

Дискусија во 'Канта' започната од seni.seviyorum, 1 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. seni.seviyorum

  seni.seviyorum Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  17
  Дали некогаш би започнале врска со личност од друра вера ?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.